| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 0.35 inji |
| Pixels | 20 Astaan |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 7.7582 × 2.8 mm |
| Cabbirka Guddiga | 12.1 × 6 × 1.2 mm |
| Midab | Cad/Cagaar |
| Iftiinka | 300 (Minute) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda gudaha |
| Is-dhexgalka | MCU-IO |
| Waajib | 1/4 |
| Lambarka Biinanka | 9 |
| Darawalka IC | |
| Danab | 3.0-3.5 V |
| Heerkulka Hawlgalka | -30 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +80°C |
Mid ka mid ah sifooyinka ugu muhiimsan ee shaashadda OLED-ga ee qaybta 0.35-inji ah waa saameynteeda bandhigga ee aadka u fiican. Shaashadu waxay isticmaashaa tignoolajiyada OLED si loo hubiyo muuqaallo cad oo cad, taasoo u oggolaanaysa isticmaalayaasha inay si fudud u dhex maraan liiska cuntada oo ay u arkaan macluumaadka si cad oo suurtogal ah. Hadday tahay hubinta heerka baytariga ee sigaarkaaga elektaroonigga ah ama la socodka horumarka xarigga boodboodka ee caqliga badan, shaashadaha OLED-ga waxay dammaanad qaadayaan waayo-aragnimo isticmaale oo xiiso leh.
Shaashadayada qaybta OLED kuma koobna hal codsi oo keliya; balse, waxay leedahay isticmaalkeeda qalab kala duwan oo elektaroonik ah. Laga bilaabo sigaarka elektaroonigga ah ilaa fiilooyinka xogta, laga bilaabo fiilooyinka boodboodka ee casriga ah ilaa qalimaannada casriga ah, shaashaddan badan ee shaqaynaysa si habsami leh ayaa loogu dari karaa alaabooyin badan. La qabsigeeda ayaa ka dhigaysa doorasho sare oo loogu talagalay soosaarayaasha raadinaya inay horumariyaan qalabkooda iyagoo wata bandhigyo casri ah oo muuqaal ahaan soo jiidasho leh.
Waxa ka dhigaya shaashaddayada OLED ee qaybta 0.35-inji mid gaar ah waa kharash-oolnimada. Si ka duwan bandhigyada OLED ee dhaqameed, shaashadaha qaybaha uma baahna wareegyo isku dhafan (ICs). Markaan ka saarno qaybtan, waxaan si weyn u yareynay kharashyada wax soo saarka, taasoo keentay badeeco la awoodi karo iyada oo aan wax u dhimayn waxqabadka. Tani waxay ka dhigaysaa shaashadaha OLED-ga ikhtiyaar soo jiidasho leh ganacsiyada raadinaya inay isku daraan bandhigyada tayada sare leh iyagoo ilaalinaya qiimo tartan ah.
Hoos waxaa ku qoran faa'iidooyinka shaashadda OLED-ga ee awoodda yar:
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 270 cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 2000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran;
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya.