| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.54 inji |
| Pixels | 64 × 128 Dhibco |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 17.51 × 35.04 mm |
| Cabbirka Guddiga | 21.51 × 42.54 × 1.45 mm |
| Midab | Caddaan |
| Iftiinka | 70 (Daqiiqad) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda dibadda |
| Is-dhexgalka | I²C/4-fiilo SPI |
| Waajib | 1/64 |
| Lambarka Biinanka | 13 |
| Darawalka IC | SSD1317 |
| Danab | 1.65-3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1.54-inch Module-ka Shaashada OLED ee Sawir-gacmeedka ah
Tilmaamaha Farsamada:
Astaamaha Muhiimka ah:
Codsiyada:
Faa'iidooyinka Waxqabadka:
Module-keena OLED ee X154-6428TSWXG01-H13 wuxuu bixiyaa:
Maxaad u Dooranaysaa Module-kan?
Injineerada iyo naqshadeeyayaashu waxay u xushaan shaashaddan OLED:
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 95 cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 10000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran;
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya.