| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 2.89 inji |
| Pixels | 167 × 42 Dhibco |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 71.446 × 13.98 mm |
| Cabbirka Guddiga | 75.44 × 24.4 × 2.03 mm |
| Midab | Caddaan |
| Iftiinka | 80 (Daqiiqad) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda dibadda |
| Is-dhexgalka | 8-bit 68XX/80XX SPI oo is barbar socda, 4-fiilo ah |
| Waajib | 1/42 |
| Lambarka Biinanka | 24 |
| Darawalka IC | SSD1322 |
| Danab | 1.65-3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +85 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 waa shaashad 2.89” COG Graphic OLED ah, oo laga sameeyay xallinta 167×42 pixels.
Module-kan bandhigga OLED wuxuu leeyahay cabbirka guud ee 75.44×24.4×2.03 mm iyo cabbirka AA 71.446×13.98 mm; Module-kan waxaa ku dhex jira kontoroolka SSD1322 IC; waxaa lagu taageeri karaa is-dhexgalka barbar socda, 4-xariiq SPI, iyo I²C; danabka saadka ee macquulka ah waa 3.0V (qiimaha caadiga ah), 1/42 shaqada wadista.
N289-6742ASWAG01-C24 waa bandhig OLED ah oo qaab-dhismeedka COG ah, module-kan OLED wuxuu ku habboon yahay codsiyada guriga ee casriga ah, qalabka gacanta lagu qaato, aaladaha tignoolajiyada caqliga leh, baabuurta, qalabka, qalabka caafimaadka, iwm.
Module-ka OLED wuxuu ku shaqeyn karaa heerkul laga bilaabo -40℃ ilaa +85℃; heerkulka kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -40℃ ilaa +85℃.
Isku soo wada duuboo, guddiga OLED ee N289-6742ASWAG01-C24 waa mid wax ka beddelaya ciyaarta kaas oo khibradda bandhigga u qaadaya heer cusub oo dhan.
Iyada oo leh cabbir yar, xallin sare, iyo dhalaal aan caadi ahayn, guddigan OLED wuxuu ku habboon yahay barnaamijyo kala duwan, oo ay ku jiraan taleefannada casriga ah, kiniiniyada, kamaradaha dijitaalka ah, iyo waxyaabo kaloo badan.
Muuqaalkeeda khafiifka ah iyo fursadaha isku xirnaanta ee horumarsan ayaa ka dhigaya mid ku habboon naqshadeeyayaasha iyo soosaarayaasha raadinaya inay abuuraan aalado casri ah oo cusub.
Kordhi muuqaalladaada oo soo noolee macluumaadkaaga adigoo isticmaalaya guddiga OLED ee N289-6742ASWAG01-C24.
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 90 cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 2000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran;
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya.