| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.46 inji |
| Pixels | 80 × 160 Dhibco |
| Fiiri Jihada | DHAMMAAN Dib u eegista |
| Aagga Firfircoon (AA) | 16.18 × 32.35 mm |
| Cabbirka Guddiga | 18.08 × 36.52 × 2.1 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65 K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | 4-ta Khad SPI |
| Lambarka Biinanka | 13 |
| Darawalka IC | GC9107 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 3 LED CAD |
| Danab | -0.3~4.6 V |
| Miisaanka | 1.1 |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 waa module IPS TFT-LCD ah oo cabbirkiisu yahay 1.46 inji oo leh xallinta 80x160 pixels. Iyada oo adeegsanaysa tiknoolajiyada IPS (In-Plane Switching), waxay bixisaa tayo sawir oo joogto ah oo ku baahsan xaglaha daawashada ee 80 darajo (bidix/midig/kor/hoos), iyadoo bixinaysa midabyo dhalaalaya, buuxan, iyo dabiici ah.
Bandhigani wuxuu taageeraa is-dhexgalyo badan (SPI, MCU, RGB) si loogu daro is-dhexgal dabacsan. Iyada oo leh heer dhalaalaya oo sarreeya oo ah 350 cd/m², waxay hubinaysaa aragti aad u fiican xitaa marka la joogo iftiin dhalaalaya. Waxqabadka waxaa wada darawalka heerka sare ah ee **GC9107 IC**, taasoo dammaanad qaadaysa hawlgal siman oo hufan.
Tilmaamaha Muhiimka ah:
Saamiga Isbarbardhigga: 800:1
Saamiga Aragtida: 3:4 (Caadi ahaan)
Danabka Sahayda Analog-ka: -0.3V ilaa 4.6V (2.8V Caadi ah)
Heerkulka Hawlgalka: -20°C ilaa +70°C
Heerkulka Kaydinta: -30°C ilaa +80°C