| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.47 inji |
| Pixels | 172 × 320 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Cabbirka Guddiga | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65 K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | QSP/MCU |
| Lambarka Biinanka | 8 |
| Darawalka IC | GC9307 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 3 LED CAD |
| Danab | -0.3~4.6 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 waa module IPS TFT-LCD ah oo cabbirkiisu yahay 1.47 inji, kaasoo leh xallin sare oo ah 172x320 pixels. Iyada oo lagu qalabeeyay tignoolajiyada IPS (In-Plane Switching), waxay bixisaa sawirro tayo sare leh oo joogto ah oo leh midabyo dhalaalaya, buuxan, iyo dabiici ah oo ku yaal xaglaha daawashada ee 80 darajo (bidix/midig/kor/hoos).
Bandhigani wuxuu taageeraa is-dhexgalyo badan, oo ay ku jiraan SPI, si loogu daro is-dhexgalka nidaamka dabacsan. Iftiinkiisa sare ee 350 cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaal aad u fiican xitaa iftiinka dhalaalaya ee jawiga. Waxqabadka waxaa wada darawalka GC9307 ee horumarsan, taasoo suurtagelinaysa hawlgal siman oo hufan.
Tilmaamaha Muhiimka ah:
Saamiga Isbarbardhigga: 1500:1
Saamiga Aragtida: 3:4 (Caadi ahaan)
Danabka Sahayda Analog-ka: -0.3V ilaa 4.6V (2.8V Caadi ah)
Heerkulka Hawlgalka: -20°C ilaa +70°C
Heerkulka Kaydinta: -30°C ilaa +80°C