| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 3.95 inji |
| Pixels | 480×480 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Cabbirka Guddiga | 40.44 × 57 × 2 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 262K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | SPI / MCU / RGB |
| Lambarka Biinanka | 15 |
| Darawalka IC | ST7701S |
| Nooca Iftiinka Dambe | 8 LED CHIP-CAD |
| Danab | 2.5 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | 1.2 g |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 waa module IPS TFT-LCD ah oo 3.95-inji ah oo ka kooban 480 x 480 pixels.
Module-ku wuxuu taageeraa is-dhexgalka RGB wuxuuna qaataa guddiga IPS, iyadoo bidixda: 80/midig: 80/sare: 80/hoose: 80 darajo (qiimaha caadiga ah) xagal daawasho ballaaran, isbarbardhigga 1000:1 (qiimaha caadiga ah), dhalaalka 350 cd/m² (qiimaha caadiga ah), guddi galaas oo dhalaalaya, saamiga dhinaca 1:1.
Qaybta TFT040B039 waxaa ku dhex jira kontoroolka ST7701S IC, heerka danab ee korontada ee is-dhexgalkana waa 2.5V ~ 3.3V, iyadoo qiimaha caadiga ah uu yahay 2.8V.
Moodeelka TFT040B039 wuxuu leeyahay heerkul shaqeynaya oo u dhexeeya -20 ℃ ilaa +70 ℃; Heerkulka kaydinta waa -30 ℃~ +80 ℃.
Aad bay ugu habboon tahay codsiyada sida qalabka caafimaadka, aaladaha gacanta lagu qaato, nidaamka la socodka amniga.