| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 3.97 inji |
| Pixels | 480×800 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 51.84 × 86.40 mm |
| Cabbirka Guddiga | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 16.7M |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | MIPI |
| Lambarka Biinanka | 15 |
| Darawalka IC | ST7701S |
| Nooca Iftiinka Dambe | 8 LED CHIP-CAD |
| Danab | 2.7 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 waa module 3.97-inji ah oo IPS ah oo TFT-LCD ah; oo ka samaysan xallin 480 x 800 pixels ah.
Module-ku wuxuu taageeraa MIPI DSI Serial interface (2 haad), waxaana lagu soo bandhigay guddi IPS kaas oo leh faa'iidooyinka xagasha daawashada ballaaran ee Bidix: 85 / Midig: 85 / Kor: 85 / Hoos: 85 digrii (caadi ah), saamiga isbarbardhigga 800 (qiimaha caadiga ah), dhalaalka 350 cd/m² (qiimaha caadiga ah), guddiga dusha sare ee Anti-Glare.
Shaashadan MIPI LCD ee 3.97-inch ah waa qaab sawireed; waxay ku dhex jirtaa darawalka IC ST7701S ee moduleka, danab isku-xidhka ah wuxuu u dhexeeyaa 2.7V ilaa 3.3V.
Guddigu wuxuu leeyahay aragtiyo kala duwan, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo leh dabeecad buuxda.
Aad bay ugu habboon tahay qalabka yar yar ee warshadaha, nidaamyada la socodka badbaadada, aaladaha gacanta lagu qaato, duubayaasha wadista, iyo codsiyada kale ee alaabada.
Module-kan TFT wuxuu ku shaqeyn karaa heerkul laga bilaabo -20℃ ilaa +70℃; heerkulka kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -30℃ ilaa +80℃.