| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 7.0 inji |
| Pixels | 800 × 480 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 153.84 × 85.632 mm |
| Cabbirka Guddiga | 164.90 × 100 × 3.5 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 16.7 M |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | RGB-ga 8-bit ee is barbar socda |
| Lambarka Biinanka | 15 |
| Darawalka IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 27 LED CHIP-CAD |
| Danab | 3.0 ~ 3.6 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A waa module bandhig TFT-LCD ah oo 7-inji ah oo leh xallinta 800 × 480 pixels. Guddigu wuxuu leeyahay cabbir module ah oo is haysta oo ah 164.90 × 100 × 3.5 mm iyo cabbir aag firfircoon (AA) oo ah 153.84 × 85.632 mm. Waxay ku shaqeysaa qaab cad oo caadi ah oo leh is-dhexgal RGB ah waxaana taageeraya dammaanad 12 bilood ah, oo laga heli karo sahay toos ah oo warshadeed.