| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 2.79 inji |
| Pixels | Dhibco 142x428 ah |
| Fiiri Jihada | SPI/Lacag La'aan |
| Aagga Firfircoon (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Cabbirka Guddiga | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 262K |
| Iftiinka | 350 |
| Is-dhexgalka | SPI/MCU |
| Lambarka Biinanka | 10 |
| Darawalka IC | NV3007 |
| Nooca Iftiinka Dambe | |
| Danab | -0.3~4.6 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +85 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 waa IPS TFT-LCD oo 2.79 inji ah oo leh xallinta 142x428 pixels. waxay taageertaa is-dhexgalyo kala duwan sida SPI, MCU iyo RGB, taasoo siinaysa dabacsanaan is-dhexgal aan kala go 'lahayn mashruuc kasta. Iftiinka shaashadda ee 350 cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaallo cad oo muuqda xitaa xaaladaha iftiinka dhalaalaya. Kormeeruhu wuxuu adeegsadaa darawalka NV3007 ee horumarsan si loo hubiyo waxqabad siman oo hufan.
N279-1428KIWIG01-C10 waxay qaadataa tignoolajiyada IPS (In plane Switching). Heerka daawashada waa bidix: 85/midig: 85/kor: 85/hoos: 85 digrii. saamiga isbarbardhigga ee 1300:1, iyo saamiga dhinaca ee 3:4 (qiimaha caadiga ah). Danabka saadka ee analogga waa laga bilaabo 1.65V ilaa 3.3V (qiimaha caadiga ah waa 2.8V). Guddiga IPS wuxuu leeyahay xaglo daawasho oo ballaaran, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah. Qaybtan TFT-LCD waxay ka shaqayn kartaa heerkul ka hooseeya -40℃ ilaa +85℃, heerkulkeeda kaydintana wuxuu u dhexeeyaa -40℃ ilaa +85℃.
Shaashad ballaaran oo kala duwan: Oo ay ku jiraan Monochrome OLED, TFT, CTP;
Xalalka bandhigga: Waxaa ka mid ah sameynta qalab, FPC gaar ah, iftiinka dambe iyo cabbirka; Taageerada farsamada iyo naqshadeynta
S: 1. Ma heli karaa dalab muunad ah?
A: Haa, waxaan soo dhaweyneynaa dalabka muunadda si loo tijaabiyo loona hubiyo tayada.
S: 2. Waa maxay waqtiga hogaaminta ee muunadda?
A: Muunadda hadda jirta waxay u baahan tahay 1-3 maalmood, muunadda la habeeyey waxay u baahan tahay 15-20 maalmood.
S: 3. Ma haysataa wax xad ah oo MOQ ah?
A: MOQ-gayagu waa 1PCS.
S: 4. Intee in le'eg ayuu damaanaddu soconaysaa?
J: 12 Bilood.
S: 5. Waa maxay nooca degdegga ah ee aad inta badan u isticmaasho inaad ku dirto muunadaha?
J: Badanaa waxaan muunado ku soo dirnaa DHL, UPS, FedEx ama SF. Badanaa waxay qaadataa 5-7 maalmood in la yimaado.
S: 6. Waa maxay muddada lacag bixinta ee la aqbali karo?
A: Muddada lacag bixinta badanaa waa T/T. Kuwa kale waa laga wada xaajoon karaa.