| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.65 inji |
| Pixels | 142 x 428 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Cabbirka Guddiga | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | 4-ta Khad SPI/MCU |
| Lambarka Biinanka | 13 |
| Darawalka IC | NV3007 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 3 LED CAD |
| Danab | 2.5 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | 1.1 |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +60 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 waa module IPS TFT-LCD ah oo 1.65-inji ah oo bixiya xallinta 142×428 pixels. Iyada oo leh tignoolajiyada IPS (In-Plane Switching) ee xagasha daawashada ballaaran, waxay bixisaa xagal daawasho oo 80° ah oo joogto ah (L/R/U/D) oo leh muuqaal firfircoon oo midab sax ah.
Iyada oo taageerta is-dhexgalka SPI, MCU, iyo RGB, bandhigani wuxuu suurtogal ka dhigayaa is-dhexgalka nidaamka dabacsan. Iftiinkiisa sare ee 350 cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaal wanaagsan oo jawi dhalaalaya leh, halka darawalka NV3007 ee horumarsan uu dammaanad qaadayo waxqabad hufan.
Tilmaamaha Muhiimka ah:
Saamiga Isbarbardhigga: 1000:1
Saamiga Aragtida: 3:4 (Caadi ahaan)
VDD Analog ah:2.5V - 3.3V (2.8V Nooca.)
Heerkulka Hawlgalka: -20°C ilaa +60°C
Heerkulka Kaydinta: -30°C ilaa +80°C
Shaashad ballaaran oo kala duwan: Oo ay ku jiraan Monochrome OLED, TFT, CTP;
Xalalka bandhigga: Waxaa ka mid ah sameynta qalab, FPC gaar ah, iftiinka dambe iyo cabbirka; Taageerada farsamada iyo naqshadeynta
S: 1. Ma heli karaa dalab muunad ah?
A: Haa, waxaan soo dhaweyneynaa dalabka muunadda si loo tijaabiyo loona hubiyo tayada.
S: 2. Waa maxay waqtiga hogaaminta ee muunadda?
A: Muunadda hadda jirta waxay u baahan tahay 1-3 maalmood, muunadda la habeeyey waxay u baahan tahay 15-20 maalmood.
S: 3. Ma haysataa wax xad ah oo MOQ ah?
A: MOQ-gayagu waa 1PCS.
S: 4. Intee in le'eg ayuu damaanaddu soconaysaa?
J: 12 Bilood.
S: 5. Waa maxay nooca degdegga ah ee aad inta badan u isticmaasho inaad ku dirto muunadaha?
J: Badanaa waxaan muunado ku soo dirnaa DHL, UPS, FedEx ama SF. Badanaa waxay qaadataa 5-7 maalmood in la yimaado.
S: 6. Waa maxay muddada lacag bixinta ee la aqbali karo?
A: Muddada lacag bixinta badanaa waa T/T. Kuwa kale waa laga wada xaajoon karaa.