| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.28 inji |
| Pixels | 240 × 240 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 32.4 × 32.4 mm |
| Cabbirka Guddiga | 35.6 × 38.1 × 1.6 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | SPI / MCU |
| Lambarka Biinanka | 12 |
| Darawalka IC | GC9A01 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 1 LED CHIP-CAD |
| Danab | 2.5 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | 1.2 g |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 waa shaashad IPS TFT-LCD ah oo wareeg ah oo leh shaashad dhexroorkeedu yahay 1.28-inji oo leh xallin 240x240 pixels ah.
Shaashadan wareegsan ee TFT waxay ka kooban tahay guddi IPS TFT-LCD ah oo lagu dhisay GC9A01 darawal IC ah kaas oo isgaarsiin kara iyada oo loo marayo is-dhexgalka SPI.
N128-2424THWIG04-H12 waxaa la qaataa guddi IPS (In plane Switching), kaas oo leh faa'iidada isbarbardhigga sare, asalka madow ee dhabta ah marka shaashadda ama pixel-ka uu dansan yahay iyo xagasha daawashada ballaaran ee Bidix: 85 / Midig: 85 / Kor: 85 / Hoos: 85 digrii (caadi ah), saamiga isbarbardhigga 1,100: 1 (qiimaha caadiga ah), dhalaalka 350 cd/m².
Danabka korontada ee LCM waa 2.5V ilaa 3.3V, qiimaha caadiga ah waa 2.8V.
Module-ka bandhiggu wuxuu ku habboon yahay aaladaha yaryar, aaladaha la xiran karo, alaabada otomaatiga ah ee guriga, alaabada cadcad, nidaamyada fiidiyowga, iwm.
Waxay ku shaqayn kartaa heerkulka laga bilaabo -20℃ ilaa + 70℃ iyo heerkulka kaydinta laga bilaabo -30℃ ilaa +80℃.