| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.33 inji |
| Pixels | 240 × 240 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 23.4 × 23.4 mm |
| Cabbirka Guddiga | 26.16 × 29.22 × 1.5 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | SPI / MCU |
| Lambarka Biinanka | 12 |
| Darawalka IC | ST7789V3 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 2 LED CHIP-CAD |
| Danab | 2.4 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 waa Module TFT-LCD ah oo leh shaashad laba jibbaaran oo 1.33-inji ah iyo xallinta 240x240 pixels.
Shaashadda LCD-ga ee labajibbaaran waxay qaadataa guddi IPS ah, kaas oo leh faa'iidooyin isbarbardhig sare leh, asal madow oo buuxa marka shaashadda ama pixel-ka la damiyo, iyo xaglaha daawashada ballaaran ee Bidix: 80 / Midig: 80 / Kor: 80 / Hoos: 80 darajo (caadi ah), saamiga isbarbardhigga 800: 1 (qiimaha caadiga ah), dhalaalka 350 cd/m² (qiimaha caadiga ah), iyo dusha sare ee muraayadda ka hortagga dhalaalka.
Module-ka waxaa ku dhex jira darawalka ST7789V3 IC kaas oo taageeri kara iyada oo loo marayo is-dhexgalka SPI.
Danabka korontada ee LCM waa laga bilaabo 2.4V ilaa 3.3V, qiimaha caadiga ah ee 2.8V. Qaybta bandhiggu waxay ku habboon tahay aaladaha is haysta, aaladaha la xiran karo, alaabada otomaatiga ah ee guriga, alaabada cad, nidaamyada fiidiyowga, qalabka caafimaadka, iwm.
Waxay ku shaqayn kartaa heerkulka laga bilaabo -20℃ ilaa + 70℃ iyo heerkulka kaydinta laga bilaabo -30℃ ilaa +80℃.
①Faham qoto dheer oo dhammaystiran oo ku saabsan codsiyada kama dambaysta ah;
②Falanqaynta faa'iidada kharashka iyo waxqabadka ee noocyada kala duwan ee bandhigyada;
③Sharraxaad iyo iskaashi lala yeesho macaamiisha si loo go'aamiyo tiknoolajiyada bandhigga ugu habboon;
④Ka shaqaynta horumarinta joogtada ah ee tiknoolajiyada habka, tayada alaabta, kaydinta kharashka, jadwalka keenista, iwm.