| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 10.1 inji |
| Pixels | 1024 × 600 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 222.72 × 125.28 mm |
| Cabbirka Guddiga | 235 × 143 × 3.5 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 16.7 M |
| Iftiinka | 250 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | RGB-ga 8-bit ee is barbar socda |
| Lambarka Biinanka | 15 |
| Darawalka IC | TBD |
| Nooca Iftiinka Dambe | LED CAD |
| Danab | 3.0 ~ 3.6 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A waa module bandhig TFT-LCD ah oo 10.1” inji ah; oo laga sameeyay qaraar 1024×600 pixels ah. Guddi bandhigan wuxuu leeyahay cabbir module ah oo ah 235 ×143 ×3.5 mm iyo cabbir AA ah oo ah 222.72×125.28 mm. Habka bandhiggu caadi ahaan waa caddaan, is-dhexgalkana waa RGB. Shaashadu waxay leedahay damaanad 12 bilood ah waxayna diyaar u tahay sidii sahay warshadeed. Shaashada waxaa loo isticmaali karaa codsiyo kala duwan sida nidaamyada hagitaanka baabuurta, qalabka warbaahinta la qaadi karo, nidaamyada xakamaynta warshadaha, iwm. Module-kan TFT wuxuu ku shaqayn karaa heerkul laga bilaabo -20℃ ilaa +70℃; heerkulkiisa kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -30℃ ilaa +80℃.
Shaashadda B101N535C-27A 10.1" TFT LCD waxay taageertaa tignoolajiyada CTP (Capacitive Touch Panel), taas oo u oggolaanaysa is-dhexgal isticmaale oo dareen badan leh oo jawaab celin leh marka la barbar dhigo shaashadaha taabashada iska caabbinta leh. Tiknoolajiyad shaashadda taabashada ee capacitive waxay ku salaysan tahay mabda'a lagu ogaanayo isbeddellada ku yimaada awoodda dusha sare ee guddiga taabashada.
Shaashadda taabashada waxay ka kooban tahay lakab hufan oo gudbiya oo ku yaal dusha sare ee shaashadda iyo IC kontaroole oo dareema isbeddellada ku yimaada awoodda ay keento taabashada aadanaha. Waxay bixisaa jawaab celin sax ah oo sax ah waxayna leedahay cimri dheer marka loo eego shaashadaha taabashada ee iska caabiya.