| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 4.30 inji |
| Pixels | 480 × 272 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 95.04 × 53.86 mm |
| Cabbirka Guddiga | 67.30 × 105.6 × 3.0 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 262K |
| Iftiinka | 300 cd/m² |
| Is-dhexgalka | RGB |
| Lambarka Biinanka | 15 |
| Darawalka IC | NV3047 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 7 LED CHIP-CAD |
| Danab | 3.0 ~ 3.6 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A waa 4.3 inji IPS TFT-LCD oo leh module bandhig LCD ah oo xagal daawasho ballaaran leh, oo leh xallinta shaashad midab buuxa ah oo 480x272 ah, darawalka NV3047 ee ku dhex jira IC, iyo taageerada is-dhexgalka RGB 24bit.
Module-kan IPS TFT wuxuu leeyahay dhalaal dhan 300 cd/m² (qiimaha caadiga ah), saamiga dhinaca shaashadda oo ah 16:9, isbarbardhigga 1000 (qiimaha caadiga ah), iyo muraayad dhalaalaysa.
043B113C-07A waxay qaadataa teknoolojiyadda guddiga IPS (In plane Switching) oo leh xagal daawasho oo ballaaran, iyadoo leh kala duwanaansho daawasho oo bidix ah: 85/midig: 85/sare: 85/hoose: 85 digrii.
Guddiga IPS wuxuu leeyahay xagal daawasho oo ballaaran, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah.
Heerkulka shaqada ee module-ka waa -20 ℃ ilaa +70 ℃, heerkulka kaydintana waa -30 ℃ ilaa +80 ℃.