| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 0.99 inji |
| Pixels | 40 × 160 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 6.095 × 24.385 mm |
| Cabbirka Guddiga | 8.6 × 29.8 × 1.5 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65K |
| Iftiinka | 300 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | SPI / MCU |
| Lambarka Biinanka | 10 |
| Darawalka IC | GC9D01 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 1 LED CHIP-CAD |
| Danab | 2.4 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 waa module bandhig oo cabbirkiisu yar yahay oo 0.99-inji ah oo IPS ah oo leh xagal ballaaran oo TFT-LCD ah.
Guddi yar oo TFT-LCD ah wuxuu leeyahay qaraar dhan 40x160 pixels, kontoroolka GC9D01 ee ku dhex jira IC, wuxuu taageeraa is-dhexgalka SPI ee 4-fiilo leh, kala duwanaanshaha danabka saadka (VDD) ee 2.4V ~ 3.3V, dhalaalka moduleka ee 300 cd/m², iyo isbarbardhigga 1000.
Module-kani wuxuu ku jiraa qaab shaashad toos ah, guddiguna wuxuu qaataa tignoolajiyada IPS (In plane Switching).
Heerka daawashada waa bidix: 85/midig: 85/kor: 85/hoos: 85 digrii. Guddiga IPS wuxuu leeyahay xaglo daawasho oo kala duwan, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah.
Aad bay ugu habboon tahay codsiyada sida aaladaha la xiran karo, qalabka caafimaadka, sigaarka elektaroonigga ah.
Heerkulka hawlgalka ee module-kan waa -20 ℃ ilaa 70 ℃, heerkulka kaydintana waa -30 ℃ ilaa 80 ℃.