| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 0.77 inji |
| Pixels | 64 × 128 Dhibco |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 9.26 × 17.26 mm |
| Cabbirka Guddiga | 12.13 × 23.6 × 1.22 mm |
| Midab | Midab-ka-mid ah (Caddaan) |
| Iftiinka | 180 (Minute)cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda gudaha |
| Is-dhexgalka | 4-fiilo SPI ah |
| Waajib | 1/128 |
| Lambarka Biinanka | 13 |
| Darawalka IC | SSD1312 |
| Danab | 1.65-3.5 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13 waa shaashad yar oo OLED ah oo ka samaysan 64×128 dhibcood, cabbirkeeduna yahay 0.77 inji. X077-6428TSWCG01-H13 wuxuu leeyahay Tusmada module-ka oo ah 12.13×23.6×1.22 mm iyo cabbirka Active Area oo ah 9.26×17.26 mm; waxaa lagu dhisay kontoroolka SSD1312 IC; waxay taageertaa is-dhexgalka SPI ee 4-fiilo leh, korontada 3V.
Module-ku waa qaab-dhismeedka COG oo ah shaashad PMOLED ah oo aan loo baahnayn iftiin dambe (is-shid ah); waa mid fudud oo isticmaalkeedu yar yahay.
Shaashadan yar ee OLED oo cabbirkeedu yahay 0.77in 64×128 ayaa ku habboon aaladaha la xiran karo, aaladaha la qaadi karo, qalabka daryeelka shaqsiga ah, qalinka duubista codka, aaladaha caafimaadka, iwm.
Module-kan 0.77” waa qaab sawireed; waxa kale oo uu taageeraa qaabka muuqaalka.
Module-ka X077-6428TSWCG01-H13 wuxuu ku shaqeyn karaa heerkulka -40℃ ilaa +70℃; heerkulka kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -40℃ ilaa +85℃.
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 260 (Minut)cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 10000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran;
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya.
Soo bandhigidda hal-abuurkeennii ugu dambeeyay ee tignoolajiyada bandhigga - shaashadda module-ka OLED ee casriga ah ee 0.77-inji micro 64×128 dhibcood. Qaybtan bandhigga OLED ee kooban oo xallin sare leh waxaa loogu talagalay inay kacaan ku samayso waayo-aragnimada daawashada waxayna noqon doontaa heerka cusub ee bandhigyada muuqaalka.
Iyada oo leh naqshad qurux badan iyo xallinta dhibcaha 64×128 oo cajiib ah, module-kan bandhigga OLED wuxuu bixiyaa sawirro cad oo cad oo soo jiidan doona dadka isticmaala. Hadday tahay inaad naqshadeynayso qalabka la xidho, qalabka ciyaaraha, ama qalab kale oo elektaroonik ah oo u baahan is-dhexgal muuqaal ah, modules-keena bandhigga OLED waxay keeni doonaan waxqabad heer sare ah.
Shaashadda 0.77-inji ee micro OLED module-ka bandhigga waxay leedahay qaab-dhismeed aad u khafiif ah waxayna ku habboon tahay aaladaha leh meel bannaan oo xaddidan. Waxay miisaankeedu yahay dhowr garaam oo keliya, taasoo hubinaysa inaysan ku darin miisaan aan loo baahnayn ama tiro badan waxyaabaha aad abuurtay. Waxay ku habboon tahay codsiyada ay muhiim u yihiin la qaadi karo iyo is-qabsiga.
Intaa waxaa dheer, modules-ka bandhigga OLED waxay sidoo kale leeyihiin midab aad u fiican, isbarbardhig sare iyo xaglo daawasho oo ballaaran. Tani waxay ka dhigan tahay in isticmaalayaashu ay ku raaxaysan karaan muuqaallo cajiib ah oo ka imanaya xag kasta, taasoo kor u qaadaysa khibradda guud ee isticmaalaha. Tiknoolajiyadda OLED waxay sidoo kale hubinaysaa heerarka madow ee ugu fiican si loo helo caddeynta iyo qoto dheeraanta sawirka aan la barbar dhigi karin.
Modules-keena bandhigga OLED ma aha oo kaliya kuwo qurux badan, sidoo kale waa kuwo aad u waara. Waxaa loogu talagalay inay u adkaysato xaalado deegaan oo kala duwan, taasoo ka dhigaysa mid u adkaysta isbeddellada heerkulka iyo shoogga. Tani waxay hubinaysaa in qalabkaagu uu sii wado inuu bixiyo waxqabad heer sare ah xitaa jawiyada adag.
Intaa waxaa dheer, module-kan bandhigga OLED waa mid aad u hufan tamarta. Isticmaalka korontada oo hooseeya ayaa dheereeya cimriga batteriga ee qalabka, taasoo hubinaysa in isticmaalayaashu ay ku raaxaysan karaan isticmaalka dheer iyagoon si joogto ah u dallacin.
Waxaan ka go'annahay inaan bixinno tiknoolajiyad casri ah oo kor u qaadaysa shaqada iyo saameynta muuqaalka ee aaladaha elektaroonigga ah. Bilaabidda shaashadda shaashadda OLED ee yar yar ee 0.77-inch oo ah 64×128 dhibcood waxay muujinaysaa sida aan uga go'an tahay inaan suuqa u keeno bandhigyo heer sare ah. Ku cusbooneysii qalabkaaga modules-yadayada OLED si aad khibradaada muuqaalka u gaarsiiso meel sare.