| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 3.97 inji |
| Pixels | 320 × 480 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 55.68 × 83.52 mm |
| Cabbirka Guddiga | 60×92.25×2.2 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 16.7M |
| Iftiinka | 400 (Daqiiqo) cd/m² |
| Is-dhexgalka | MCU |
| Lambarka Biinanka | 15 |
| Darawalka IC | ILI9488 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 8 LED CHIP-CAD |
| Danab | 2.7 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 waa module TFT LCD ah oo 3.98-inji ah oo leh guddi IPS ah. Module-kan waxaa ku dhex dhisan ILI9488 darawal IC ah oo taageera is-dhexgalka MCU.
Bandhigan sawirka ah wuxuu leeyahay qaraar dhan 320×480 dhibcood iyo dhalaal dhan 400 cd/m² (qiimaha caadiga ah), iyo isbarbardhigga 1200 (qiimaha caadiga ah).
Guddiga IPS wuxuu leeyahay faa'iidada xagasha daawashada ballaaran ee Bidix: 89 / Midig: 89 / Kor: 89 / Hoos: 89 digrii (caadi ahaan).
Guddigu wuxuu leeyahay aragtiyo kala duwan, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo leh dabeecad buuxda.
Aad bay ugu habboon tahay codsiyada sida qalabka caafimaadka, aaladaha gacanta lagu qaato, nidaamka la socodka amniga.
Heerkulka hawlgalka ee module-kan waa -20 ℃ ilaa 70 ℃, heerkulka kaydintana waa -30 ℃ ilaa 80 ℃.