| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 3.12 inji |
| Pixels | 256 × 64 Dhibco |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 76.78 × 19.18 mm |
| Cabbirka Guddiga | 88 × 27.8 × 2.0 mm |
| Midab | Cad/Buluug/Jaalle |
| Iftiinka | 60 (Daqiiqo) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda dibadda |
| Is-dhexgalka | SPI barbar socda/4-fiilo ah |
| Waajib | 1/64 |
| Lambarka Biinanka | 30 |
| Darawalka IC | SSD1322UR1(COF) |
| Danab | 1.65-3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +85 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 waa shaashad sawireed oo OLED ah oo cabbirkeedu yahay 3.12”, oo laga sameeyay xallinta 256×64 pixels.
Qaybtan bandhigga OLED waxay leedahay cabbirka guud ee 88×27.8×2.0 mm iyo cabbirka AA 76.78×19.18 mm;
Module-kan waxaa ku dhex jira kontoroolka SSD1322UR1(COF) IC; waxaa lagu taageeri karaa is-dhexgalka barbar socda, 4-xariijin SPI, iyo I²C; danabka saadka ee macquulka ah waa 2.5V (qiimaha caadiga ah), 1/64 shaqada wadista.
X312-5664ASWDF01-C30 waa bandhig OLED ah oo qaab dhismeedka COF ah, module-kan OLED wuxuu ku habboon yahay codsiyada caafimaadka, guddiga xakamaynta, mashiinka is-baaritaanka, mashiinnada tigidhada, mitirrada baarkinka, iwm.
Module-ka OLED wuxuu ku shaqeyn karaa heerkul laga bilaabo -40℃ ilaa +85℃; heerkulka kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -40℃ ilaa +85℃.
Iyada oo la adeegsanayo moduleka X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED iyo sifooyinkiisa horumarsan, macaamiishu waxay heli karaan waayo-aragnimo muuqaal oo heer sare ah.
La jaanqaadideeda darawalka SSD1322 IC waxay hubineysaa shaqeynta iyo waxqabadka ugu wanaagsan.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. Waxay kuu keeni doontaa xalal bandhig oo casri ah si aad u horumariso alaabadaada una horumariso khibrada isticmaalaha.
Nagu aamin inaad buuxiso dhammaan baahiyahaaga module-ka OLED oo aad u oggolaato khibradeennu inay horseeddo guushaada.
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 80 cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 2000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran;
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya.