| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 0.66 inji |
| Pixels | Dhibco 64x48 ah |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 13.42 × 10.06 mm |
| Cabbirka Guddiga | 16.42 × 16.9 × 1.25 mm |
| Midab | Midab-ka-mid ah (Caddaan) |
| Iftiinka | 80 (Daqiiqad) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda gudaha |
| Is-dhexgalka | SPI-ga Barbar socda/I²C /4-fiilo ah |
| Waajib | 1/48 |
| Lambarka Biinanka | 28 |
| Darawalka IC | SSD1315 |
| Danab | 1.65-3.5 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +85 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
Moduleka N066-6448TSWPG03-H28 waa shaashad heer macaamiil ah oo COG OLED ah, cabirkeeduna yahay 0.66 inji, oo laga sameeyay xallinta 64x48 dhibcood. Modulekan OLED waxa uu ku dhex jiraa SSD1315 IC; waxa uu taageeraa is-dhexgalka Parallel/I²C /4-wireSPI; danabka sahayda ee macquulka ah waa 2.8V (VDD), danabka sahayda ee bandhiggana waa 7.5V (VCC). Hadda oo leh bandhigga hubinta 50% waa 7.25V (midabka cad), shaqada wadista waa 1/48. Moduleka N066-6448TSWPG03-H28 wuxuu taageeraa sahayda Bamka dallacaadda gudaha iyo sahayda VCC ee dibadda.
Module-ku wuxuu ku habboon yahay aaladaha la xiran karo, aaladaha la qaadi karo, iwm. Waxaa lagu shaqeyn karaa heerkul ka bilaabma –40℃ ilaa +85℃; heerkulkiisa kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -40℃ ilaa +85℃.
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 430 cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 2000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran;
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya.