| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 0.63 inji |
| Pixels | Dhibco 120x28 ah |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 15.58 × 3.62 mm |
| Cabbirka Guddiga | 21.54 × 6.62 × 1.22 mm |
| Midab | Midab-ka-mid ah (Caddaan) |
| Iftiinka | 220 (Daqiiqo) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda gudaha |
| Is-dhexgalka | I²C |
| Waajib | 1/28 |
| Lambarka Biinanka | 14 |
| Darawalka IC | SSD1312 |
| Danab | 1.65-3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +85 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 waxay cabbirtaa oo keliya 0.63 inji, taasoo bixinaysa xal kooban oo kala duwan oo loogu talagalay baahiyahaaga bandhigga. Module-ku wuxuu leeyahay xallinta pixel-ka oo ah 120x28 dhibcood iyo dhalaal ilaa 270 cd/m², taasoo hubinaysa sawirro cad oo muuqda. Cabbirka AA oo ah 15.58×3.62mm iyo dulucda guud ee 21.54×6.62×1.22mm waxay sahlaysaa in lagu dhex daro qalabyo iyo nidaamyo kala duwan oo elektaroonik ah. Shaashadan yar ee OLED oo ah 0.63 inji 120x28 ayaa ku habboon qalabka la xiran karo, sigaarka elektaroonigga ah, qalabka la qaadi karo, qalabka daryeelka shakhsi ahaaneed, qalinka duubista codka, qalabka caafimaadka, iwm.
Mid ka mid ah sifooyinka ugu muhiimsan ee modules-ka bandhigga OLED-ga waa is-dhexgalka tayo sare leh ee I²C, kaas oo awood u siinaya isgaarsiin iyo xakameyn aan kala go 'lahayn. Tani waxay hubinaysaa hawlgal siman iyo is-dhexgal fudud oo ku saabsan dejintaada hadda jirta. Intaa waxaa dheer, module-ka bandhigga waxaa ku qalabaysan SSD1312 darawal IC, kaas oo sii xoojiya waxqabadka iyo isku halaynta module-ka bandhigga.
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Shahaadada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 270 cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 2000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran;
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya.