| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.32 inji |
| Pixels | 128 × 96 Dhibco |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 26.86 × 20.14 mm |
| Cabbirka Guddiga | 32.5 × 29.2 × 1.61 mm |
| Midab | Caddaan |
| Iftiinka | 80 (Daqiiqad) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda dibadda |
| Is-dhexgalka | SPI-ga Barbar-dhigga/I²C/4-fiilo ah |
| Waajib | 1/96 |
| Lambarka Biinanka | 25 |
| Darawalka IC | SSD1327 |
| Danab | 1.65-3.5 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
Soo bandhigida N132-2896GSWHG01-H25, oo ah qaab-dhismeedka COG ee casriga ah oo ah module bandhig OLED ah oo isku daraya naqshad fudud, isticmaalka awoodda oo hooseeya iyo muuqaal aad u khafiif ah. Shaashadu waxay cabbirtaa 1.32 inji waxayna leedahay xallinta pixel-ka oo ah 128×96 dhibcood, taasoo bixinaysa muuqaalo cad oo loogu talagalay codsiyo kala duwan. Module-ku wuxuu leeyahay cabbir is haysta oo ah 32.5×29.2×1.61 mm, taasoo ka dhigaysa mid ku habboon qalabka leh boos xaddidan.
Mid ka mid ah sifooyinka ugu fiican ee module-kan OLED waa dhalaalkiisa aadka u fiican. Shaashadu waxay leedahay ugu yaraan dhalaal dhan 100 cd/m², taasoo hubinaysa muuqaal aad u fiican xitaa jawi dhalaalaya. Hadday tahay inaad u isticmaasho qalabka qalabka, codsiyada guriga, POS-ka maaliyadeed, qalabka gacanta lagu qaato, qalabka tignoolajiyada casriga ah, qalabka caafimaadka, iwm. module-ku wuxuu bixin doonaa is-dhexgal isticmaale oo cad oo muuqda.
N132-2896GSWHG01-H25 waxaa loogu talagalay inuu ku shaqeeyo xaalado kala duwan wuxuuna si aan cillad lahayn ugu shaqeeyaa heerkul u dhexeeya -40°C ilaa +70°C. Intaa waxaa dheer, heerkulka kaydinta waa -40℃ ilaa +85℃, taasoo hubinaysa waxqabad la isku halleyn karo xitaa jawiyada aadka u daran. Tani waxay ka dhigaysaa mid ku habboon codsiyada u baahan xasillooni iyo cimri dherer, taasoo ku siinaysa xasillooni maskaxeed in qalabkaagu si kalsooni leh ugu shaqayn doono xaalad kasta.
①Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
②Xagal daawasho oo ballaaran: shahaadada bilaashka ah;
③Iftiin Sare: 100 cd/m²;
④Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Mugdiga ah): 10000:1;
⑤Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
⑥Heerkulka Hawlgalka Ballaaran
⑦Isticmaalka korontada oo hooseeya;