| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 0.54 inji |
| Pixels | Dhibco 96x32 ah |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 12.46 × 4.14 mm |
| Cabbirka Guddiga | 18.52×7.04×1.227 mm |
| Midab | Midab-ka-mid ah (Caddaan) |
| Iftiinka | 190 (Minute)cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda gudaha |
| Is-dhexgalka | I²C |
| Waajib | 1/40 |
| Lambarka Biinanka | 14 |
| Darawalka IC | CH1115 |
| Danab | 1.65-3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +85 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
X054-9632TSWYG02-H14 waa shaashad yar oo OLED ah oo ka samaysan 96x32 dhibcood, cabbirkeeduna yahay 0.54 inji. X054-9632TSWYG02-H14 waxay leedahay dulmar module ah oo ah 18.52×7.04×1.227 mm iyo cabbirka Active Area oo ah 12.46×4.14 mm; waxaa lagu dhisay kontoroolka CH1115 IC; waxay taageertaa is-dhexgalka I²C, korontada 3V. Module-ku waa qaab-dhismeedka COG oo aan loo baahnayn iftiin dambe (is-shid); waa mid fudud oo isticmaal awood yar leh. Shaashadan OLED ee yar ee 0.54-inch oo ah 96x32 waxay ku habboon tahay qalabka la xiran karo, sigaarka elektaroonigga ah, qalabka la qaadi karo, qalabka daryeelka shakhsi ahaaneed, qalinka duubista codka, qalabka caafimaadka, iwm.
Module-ka X054-9632TSWYG02-H14 wuxuu ku shaqeyn karaa heerkulka -40℃ ilaa +85℃; heerkulka kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -40℃ ilaa +85℃.
Isku soo wada duuboo, module-ka bandhigga ee X054-9632TSWYG02-H14 OLED waa mid wax ka beddelaya adduunka tignoolajiyada bandhigga. Cabbirkiisa 0.54-inji, oo lagu daray shaashad tayo sare leh iyo dhalaal sare, wuxuu bixiyaa waayo-aragnimo daawasho oo aan la barbar dhigi karin.
Iyada oo leh is-dhexgalka I²C iyo darawalka CH1115 IC, module-kan bandhigga OLED wuxuu hubiyaa isku xirnaan aan kala go 'lahayn iyo waxqabad cajiib ah. Hadday tahay inaad abuurayso jiilka xiga ee qalabka la xidho ee casriga ah ama aad horumarinayso qalabkaaga warshadaha, X054-9632TSWYG02-H14 waa doorashada ugu habboon baahiyahaaga bandhigga. Ku cusbooneysii bandhigyada mustaqbalka iyadoo la adeegsanayo module-ka bandhigga X054-9632TSWYG02-H14 OLED.
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 240 cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 2000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran.
Annagoo ah soo-saare bandhig oo hormuud ah, waxaan ku takhasusnay cilmi-baarista, horumarinta, iyo soo saarista tignoolajiyada TFT LCD, annagoo ka go'an inaan macaamiisha siino xalal bandhig oo tayo sare leh oo tayo sare leh. Alaabooyinkayagu waxay daboolaan cabbirro kala duwan iyo xaalado codsi, oo ay ku jiraan kontaroolada warshadaha iyo aaladaha guriga ee casriga ah, iyagoo buuxinaya shuruudo adag oo ku baahsan dhinacyo kala duwan si loo caddeeyo, waxqabadka midabka xawaaraha jawaabta, iyo hufnaanta tamarta.
Iyada oo la adeegsanayo hababka wax soo saarka ee horumarsan iyo hal-abuurka tignoolajiyada ee joogtada ah, waxaan leenahay faa'iidooyin muhiim ah oo ku saabsan xallinta sare, xaglaha daawashada ballaaran, isticmaalka awoodda oo hooseeya, iyo is-dhexgal sare. Isla mar ahaantaana, waxaan ilaalinaa xakamaynta adag ee tayada badeecada, annagoo bixinna qaybo bandhig oo la isku halleyn karo iyo adeegyo gaar ah si looga caawiyo macaamiisha inay kor u qaadaan tartanka iyo khibradda isticmaalaha ee alaabadooda ugu dambeysa.
Haddii aad raadinayso lammaane bandhig oo leh taageero joogto ah iyo sahay farsamo, waxaan rajeyneynaa inaan kula shaqeyno si aan mustaqbalka tignoolajiyada bandhigga u wada qaabeyno.
Faa'iidooyinka ugu muhiimsan ee shaashaddan OLED ee awoodda yar:
Astaanta Aad u KhafiifsanSi ka duwan LCD-yada dhaqameed, uma baahna qalab iftiin gadaal ah maadaama uu iskiis isu daadiyo, taasoo keenta qaab aad u khafiif ah.
Xagasha Daawashada ee Gaarka ah: Waxay bixisaa xorriyad aan xadidnayn oo leh xaglo daawasho oo ballaaran iyo isbeddel midab oo yar, taasoo hubinaysa tayada sawirka oo joogto ah dhinacyo kala duwan.
Iftiin Sare: Waxay bixisaa dhalaal ugu yaraan 160 cd/m², taasoo bixinaysa muuqaal cad oo firfircoon xitaa jawi iftiin fiican leh.
Saamiga Kala duwanaanshaha Sare: Waxay ku guuleysataa saami isbarbardhig cajiib ah xaaladaha qolka mugdiga ah, iyadoo soo saarta madowga qoto dheer iyo iftiimin cad si loo kordhiyo qoto dheeraanta sawirka.
Waqtiga Jawaabta Degdegga ah: Waxay ku faantaa xawaare jawaab celin aad u dhakhso badan oo ka yar 2 microseconds, iyadoo meesha ka saareysa buuqa dhaqdhaqaaqa isla markaana hubinaysa waxqabad siman oo muuqaallada firfircoon.
Heerkulka Hawlgalka Ballaaran: Si kalsooni leh ayuu ugu shaqeeyaa heerkulka kala duwan, taasoo ka dhigaysa mid ku habboon xaaladaha deegaanka ee kala duwan.
Waxqabadka Tamarta-Hufan: Waxay isticmaashaa awood aad u yar marka loo eego shaashadaha caadiga ah, taasoo gacan ka geysaneysa cimriga batteriga ee aaladaha la qaadi karo iyo yareynta isticmaalka tamarta.