| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.71 inji |
| Pixels | 128 × 32 Dhibco |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 42.218 × 10.538 mm |
| Cabbirka Guddiga | 50.5 × 15.75 × 2.0 mm |
| Midab | Midab-ka-mid ah (Caddaan) |
| Iftiinka | 80 (Daqiiqad) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda dibadda |
| Is-dhexgalka | SPI-ga Barbar-dhigga/I²C/4-fiilo ah |
| Waajib | 1/64 |
| Lambarka Biinanka | 18 |
| Darawalka IC | SSD1312 |
| Danab | 1.65-3.5 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 waa module bandhig COG OLED ah. Iyada oo leh cabbir AA ah oo ah 42.218 × 10.538mm iyo qaab aad u khafiif ah oo ah 50.5 × 15.75 × 2.0mm, Module-ka Bandhigga OLED wuxuu bixiyaa naqshad is haysta oo qurux badan oo si habsami leh ugu dhex milma qalab kasta oo elektaroonik ah.
Iftiinka cajiibka ah ee module-ka ee 100 cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaallo cad oo cad xitaa jawi iftiin fiican leh.
Xulashooyinka is-dhexgalka ee kala duwan waxaa ka mid ah SPI-ga barbar socda, I²C, iyo 4-wire, taasoo bixinaysa fursado is-dhexgal dabacsan si loo daboolo shuruudaha kala duwan ee codsiyada.
Bandhigan OLED wuxuu ku dhex jiraa darawalka SSD1315 IC SSD1312 IC, Module-ka OLED wuxuu damaanad qaadayaa waxqabad iyo isku hallayn heer sare ah.
Darawalka IC wuxuu hubiyaa gudbinta xogta oo degdeg ah oo sax ah, taasoo suurtogalinaysa isdhexgalka isticmaalaha oo aan kala go 'lahayn.
Hadday tahay qalabka isboortiga ee la xiran karo, qalabka daryeelka caafimaadka, ama nidaamyada wax soo saarka ee caqliga leh, Module-ka Bandhigga OLED-ga waa doorashada ugu habboon si kor loogu qaado khibradda isticmaalaha loona muujiyo kartida dhabta ah ee badeecadaada.
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 100 cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 2000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran;
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya.