| Nooca Muujinta | OLED |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 0.96 inji |
| Pixels | 128 × 64 Dhibco |
| Habka Muujinta | Matrix Dadban |
| Aagga Firfircoon (AA) | 21.744 × 11.204 mm |
| Cabbirka Guddiga | 26.70 × 19.26 × 1.45 mm |
| Midab | Midab-ka-mid ah (Caddaan/Buluug/Y&B) |
| Iftiinka | 80 (Daqiiqad) cd/m² |
| Habka Wadista | Sahayda gudaha |
| Is-dhexgalka | SPI/I²C oo is barbar socda / 4-fiilo ah |
| Waajib | 1/64 |
| Lambarka Biinanka | 30 |
| Darawalka IC | SSD1315 |
| Danab | 1.65-3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -40 ~ +85 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWAG01-H30 waa shaashad yar oo OLED ah oo caan ah oo ka samaysan 128x64 pixels, cabbirka xagasha 0.96 inji, module-ku wuxuu ku dhex jiraa kontoroolka SSD1315 IC; wuxuu taageeraa is-dhexgalka Parallel/4-wire SPI/I²C wuxuuna leeyahay 30 biin.
Koronto 3V ah. Module-ka Bandhigga OLED waa shaashad OLED ah oo qaab-dhismeedka COG ah oo aan u baahnayn iftiin dambe (is-shidid); danabka sahayda ee macquulka ah waa 2.8V (VDD), danabka sahayda ee bandhiggana waa 9V (VCC).
Hadda oo leh shaashad 50% ah oo hubin ah waa 7.25V (midabka cad), 1/64 wadista shaqada.
X096-2864KSWAG01-H30 waa mid ku habboon codsiyada guriga ee casriga ah, POS-ka dhaqaalaha, aaladaha tignoolajiyada caqliga leh, qalabka caafimaadka, iwm.
Module-kani wuxuu ku shaqayn karaa heerkul laga bilaabo -40℃ ilaa +85℃; heerkulka kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -40℃ ilaa +85℃.
1. Khafiif ah - Looma baahna iftiin dambe, is-jecel;
2. Xagal daawasho oo ballaaran: Darajada bilaashka ah;
3. Iftiin Sare: 80(daqiiqo) cd/m²;
4. Saamiga isbarbardhigga sare (Qolka Madow): 2000:1;
5. Xawaaraha jawaab celinta sare (<2μS);
6. Heerkulka Hawlgalka Ballaaran
7. Isticmaalka korontada oo hooseeya;
X096-2864KSWAG01-H30 waa shaashad yar oo OLED ah oo caan ah oo ka samaysan 128x64 pixels, cabbirka xagasha 0.96 inji, module-ku wuxuu ku dhex jiraa kontoroolka SSD1315 IC; wuxuu taageeraa is-dhexgalka Parallel/4-wire SPI/I²C wuxuuna leeyahay 30 biin.
Soo bandhigidda badeecadeenii ugu dambeysay, shaashad yar oo OLED ah oo 128x64 dhibcood ah oo 0.96-inji ah. Tiknoolajiyaddan casriga ah waxaa loogu talagalay inay ku siiso khibrad muuqaal oo heer sare ah dhammaan baahiyahaaga bandhigga.
Module-kan bandhigga OLED wuxuu leeyahay shaashad yar oo cabbirkeedu yahay 0.96 inji wuxuuna bixiyaa cufnaan sare oo ah 128x64 dhibcood. Tiknoolajiyadda OLED (diode-ka iftiinka dabiiciga ah) waxay hubisaa midabyo firfircoon iyo tayo sawir oo sax ah, taasoo soo noolaynaysa macluumaadkaaga. Hadday tahay inaad abuurayso qalab yar oo gacanta lagu qaato ama nidaam ku dhex jira, module-kani waa mid ku habboon in lagu soo bandhigo macluumaadka si cad oo kooban.
Shaashadaha module-ka bandhigga OLED waxay leeyihiin codsiyo iyo isticmaalyo kala duwan, waxayna ku habboon yihiin warshado kala duwan. Waxaa loo isticmaali karaa qalabka la xidho, saacadaha casriga ah, raadraaca jirdhiska, aaladaha caafimaadka, codsiyada baabuurta, iyo waxyaabo kaloo badan. Cabbirkeeda yar wuxuu ka dhigayaa mid ku habboon aaladaha u baahan shaashad yar iyadoo la ilaalinayo waxqabad sare.
Module-kani ma aha oo kaliya mid muuqaal ahaan cajiib ah laakiin sidoo kale waa mid awood badan. Kontarooladeeda ku dhex jirta waa mid si fudud loo isticmaali karo waxayna si habsami leh ugu dhex milmaysaa mashaariicdaada jira. Isticmaalka awoodda hufan ee module-ka wuxuu damaanad qaadayaa cimri dheer oo batteriga ah, taasoo hubinaysa in qalabkaagu uu shaqeeyo muddo dheer iyada oo aan si joogto ah loo dallacin.
Intaa waxaa dheer, shaashadda module-ka bandhigga OLED waxay leedahay xagal daawasho oo ballaaran, taasoo u oggolaanaysa dadka isticmaala inay si cad u arkaan macluumaadka xaglo kala duwan. Tani waxay ka dhigaysaa mid ku habboon aaladaha u baahan goobaha daawashada dabacsan, taasoo hubinaysa isticmaalka iyo ku habboonaanta.
Marka laga soo tago waxqabad aad u wanaagsan, module-kan waxaa loogu talagalay in lagu xisaabtamo cimri dherer iyo cimri dheer. Dhismihiisa adag iyo agabka tayada sare leh waxay u oggolaanayaan inay iska caabiso saameynta iyo waxyeelada, taasoo hubinaysa xal bandhig oo la isku halleyn karo oo waara oo loogu talagalay alaabtaada.
Guud ahaan, shaashadda module-ka OLED ee yar ee 0.96-inji ah ee 128x64 dhibcood waa xal bandhig oo aad u fiican oo isku daraya waxqabad muuqaal oo heer sare ah, shaqo, iyo cimri dherer. Iyada oo leh codsiyo badan iyo shaqeyn heer sare ah, module-kani waa doorasho aad u fiican qof kasta oo raadinaya shaashad tayo sare leh oo tayo sare leh. Bixinta xalal bandhig oo lagu kalsoonaan karo oo loogu talagalay mashaariicdooda hal-abuurka leh.
ly. Module-ka Bandhigga OLED waa shaashad OLED ah oo qaab-dhismeedka COG ah oo aan u baahnayn iftiin dambe (is-shidid); danabka sahayda ee macquulka ah waa 2.8V (VDD), danabka sahayda ee bandhiggana waa 9V (VCC).
Hadda oo leh shaashad 50% ah oo hubin ah waa 7.25V (midabka cad), 1/64 wadista shaqada.
X096-2864KSWAG01-H30 waa mid ku habboon codsiyada guriga ee casriga ah, POS-ka dhaqaalaha, aaladaha tignoolajiyada caqliga leh, qalabka caafimaadka, iwm.
Module-kani wuxuu ku shaqayn karaa heerkul laga bilaabo -40℃ ilaa +85℃; heerkulka kaydinta wuxuu u dhexeeyaa -40℃ ilaa +85℃.