| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 2.00 inji |
| Pixels | 240 × 320 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 30.6 × 40.82 mm |
| Cabbirka Guddiga | 34.6 × 47.8 × 2.05 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 262K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | SPI / MCU / RGB |
| Lambarka Biinanka | 22 |
| Darawalka IC | ST7789 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 3 LED CHIP-CAD |
| Danab | 2.4 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 waa IPS TFT-LCD oo 2-inji ah oo leh xallinta 240x320 pixels. waxay taageertaa is-dhexgalyo kala duwan sida SPI, MCU iyo RGB, taasoo siinaysa dabacsanaan is-dhexgal aan kala go 'lahayn mashruuc kasta. Iftiinka shaashadda ee 350 cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaallo cad oo muuqda xitaa xaaladaha iftiinka dhalaalaya. Kormeeruhu wuxuu adeegsadaa IC darawalka ST7789 ee horumarsan si loo hubiyo waxqabad siman oo hufan.
N200-2432KHWIG07-C22 waxay qaadataa tignoolajiyada IPS (In plane Switching). Heerka daawashada waa bidix: 80/midig: 80/kor: 80/hoos: 80 digrii. saamiga isbarbardhigga ee 1500:1, iyo saamiga dhinaca ee 3:4 (qiimaha caadiga ah). Danabka saadka ee analogga waa laga bilaabo 2.4V ilaa 3.3V (qiimaha caadiga ah waa 2.8V). Guddiga IPS wuxuu leeyahay xaglo daawasho oo ballaaran, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah. Qaybtan TFT-LCD waxay ka shaqayn kartaa heerkul ka hooseeya -20℃ ilaa +70℃, heerkulkeeda kaydintana wuxuu u dhexeeyaa -30℃ ilaa +80℃.
Shirkadda New Vision Technology Co., Ltd. waxay xarunteedu tahay Shenzhen waxayna macaamiisha u adeegaysay muddo 15 sano ah iyadoo leh awooddeeda cilmi-baarista iyo horumarinta ee xooggan. Waxaan ka go'an nahay inaan macaamiisha adduunka oo dhan u fidinno adeegyo bandhig iyo farsamo oo tayo sare leh. Badeecadahayaga, sida N200-2432KHWIG07-C22, waxaa loo yaqaanaa isku hallayntooda, xasilloonidooda, iyo hufnaantooda.