| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.12 inji |
| Pixels | 50 × 160 Dhibco |
| Fiiri Jihada | DHAMMAAN RIEW |
| Aagga Firfircoon (AA) | 8.49 × 27.17 mm |
| Cabbirka Guddiga | 10.8 × 32.18 × 2.11 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | 4-ta Khad SPI |
| Lambarka Biinanka | 13 |
| Darawalka IC | GC9D01 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 1 LED CAD |
| Danab | 2.5 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | 1.1 |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +60 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N112-0516KTBIG41-H13 waa IPS TFT-LCD oo cabbirkiisu yahay 1.12 inji oo leh xallin 50x160 pixels ah. Waxay taageertaa is-dhexgalyo kala duwan sida SPI, MCU iyo RGB, taasoo siinaysa dabacsanaan is-dhexgal aan kala go 'lahayn mashruuc kasta. Iftiinka shaashadda ee 350 cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaallo cad oo muuqda xitaa xaaladaha iftiinka dhalaalaya. Kormeeruhu wuxuu adeegsadaa GC9D01 darawalka IC si loo hubiyo waxqabad siman oo hufan.
N112-0516KTBIG41-H13 waxay qaadataa tignoolajiyada IPS (In plane Switching). Heerka daawashada waa bidix: 70/midig: 70/kor: 70/hoos: 70 digrii. saamiga isbarbardhigga ee 1000:1, iyo saamiga dhinaca ee 3:4 (qiimaha caadiga ah). Danabka saadka ee analogga waa laga bilaabo 2.5V ilaa 3.3V (qiimaha caadiga ah waa 2.8V). Guddiga IPS wuxuu leeyahay xaglo daawasho oo ballaaran, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah. Qaybtan TFT-LCD waxay ka shaqayn kartaa heerkul ka hooseeya -20℃ ilaa +60℃, heerkulkeeda kaydintana wuxuu u dhexeeyaa -30℃ ilaa +80℃.