| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.47 inji |
| Pixels | 172 × 320 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Cabbirka Guddiga | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65 K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | QSP/MCU |
| Lambarka Biinanka | 8 |
| Darawalka IC | GC9307 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 3 LED CAD |
| Danab | -0.3~4.6 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 waa IPS TFT-LCD oo cabbirkiisu yahay 1.47-inji, oo leh xallin 172*320 pixels ah. Waxay taageertaa is-dhexgalyo kala duwan sida SPI, taasoo siinaysa dabacsanaan is-dhexgal aan kala go 'lahayn oo mashruuc kasta ah. Iftiinka shaashadda ee 350 cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaallo cad oo muuqda xitaa xaaladaha iftiinka dhalaalaya. Kormeeruhu wuxuu adeegsadaa IC darawalka GC9307 ee horumarsan si loo hubiyo waxqabad siman oo hufan.
N147-1732THWIG49-C08 waxay qaadataa tignoolajiyada IPS (In plane Switching). Heerka daawashada waa bidix: 80/midig: 80/kor: 80/hoos: 80 digrii. saamiga isbarbardhigga ee 1500:1, iyo saamiga dhinaca ee 3:4 (qiimaha caadiga ah). Danabka saadka ee analogga waa laga bilaabo -0.3V ilaa 4.6V (qiimaha caadiga ah waa 2.8V). Guddiga IPS wuxuu leeyahay xaglo daawasho oo ballaaran, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah. Qaybtan TFT-LCD waxay ka shaqayn kartaa heerkul ka hooseeya -20℃ ilaa +70℃, heerkulkeeda kaydintana wuxuu u dhexeeyaa -30℃ ilaa +80℃.