| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 1.46 inji |
| Pixels | 80 × 160 Dhibco |
| Fiiri Jihada | DHAMMAAN Dib u eegista |
| Aagga Firfircoon (AA) | 16.18 × 32.35 mm |
| Cabbirka Guddiga | 18.08 × 36.52 × 2.1 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65 K |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | 4-ta Khad SPI |
| Lambarka Biinanka | 13 |
| Darawalka IC | GC9107 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 3 LED CAD |
| Danab | -0.3~4.6 V |
| Miisaanka | 1.1 |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 waa IPS TFT-LCD oo cabbirkiisu yahay 1.46 inji oo leh xallin 80x160 pixels ah. waxay taageertaa is-dhexgalyo kala duwan sida SPI, MCU iyo RGB, taasoo siinaysa dabacsanaan is-dhexgal aan kala go 'lahayn mashruuc kasta. Iftiinka shaashadda ee 350 cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaallo cad oo muuqda xitaa xaaladaha iftiinka dhalaalaya. Kormeeruhu wuxuu adeegsadaa GC9107 darawalka IC si loo hubiyo waxqabad siman oo hufan.
N146-0816KTBPG41-H13 waxay qaadataa tignoolajiyada IPS (In plane Switching). Heerka daawashada waa bidix: 80/midig: 80/kor: 80/hoos: 80 digrii. saamiga isbarbardhigga 800:1, iyo saamiga dhinaca 3:4 (qiimaha caadiga ah). Danabka saadka ee analogga waa laga bilaabo -0.3V ilaa 4.6V (qiimaha caadiga ah waa 2.8V). Guddiga IPS wuxuu leeyahay xaglo daawasho oo ballaaran, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah. Qaybtan TFT-LCD waxay ka shaqayn kartaa heerkul ka hooseeya -20℃ ilaa +70℃, heerkulkeeda kaydintana wuxuu u dhexeeyaa -30℃ ilaa +80℃.