| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Bmagaca rand | WISBEDDELKA |
| Scabbir | 0.85 inji |
| Pixels | 128 × 128 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Cabbirka Guddiga | 17.58 x 20.82 x1.5 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 65K |
| Iftiinka | 300 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | SPI / MCU |
| Lambarka Biinanka | 12 |
| Darawalka IC | GC9107 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 1LED-CAD AH |
| Danab | 2.4~3.3 V |
| Miisaanka | TBD |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 waa module yar oo IPS ah oo cabbirkiisu yahay 0.85-inji oo ballaaran oo TFT-LCD ah. Guddigan yar ee TFT-LCD wuxuu leeyahay xallin 128x128 pixels ah, kontoroolha GC9107 ee ku dhex jira oo ku dhex jira, wuxuu taageeraa is-dhexgalka SPI ee 4-fiilo leh, kala duwanaanshaha danabka sahayda (VDD) ee 2.4V ~ 3.3V, dhalaalka moduleka ee 300 cd/m², iyo isbarbardhigga 1200.
Module-kani wuxuu ku jiraa qaab shaashad toos ah, guddiguna wuxuu qaataa tignoolajiyada IPS (In plane Switching). Heerka daawashada waa bidix: 80/midig: 80/kor: 80/hoos: 80 digrii. Guddiga IPS wuxuu leeyahay xaglo daawasho oo kala duwan, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah. Aad ayuu ugu habboon yahay codsiyada sida aaladaha la xiran karo iyo qalabka caafimaadka. Heerkulka hawlgalka ee module-kan waa -20 ℃ ilaa 70 ℃, heerkulka kaydintana waa -30 ℃ ilaa 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 waxaa ku qalabaysan yahay darawalka GC9107 ee horumarsan, taasoo hubinaysa waxqabad siman oo jawaab celin leh. Tani waxay hubinaysaa in macluumaadkaaga si habsami leh loo soo gaarsiiyay iyada oo aan wax dib u dhac ah ama qallooc ah lahayn. Hadday tahay inaad ciyaareyso muuqaal tayo sare leh ama aad soo bandhigayso sawirro faahfaahsan, module-kan bandhigga TFT wuxuu si fudud u maarayn karaa.