| Nooca Muujinta | IPS TFT-LCD |
| Magaca summada | ARAGTI XIKMAD |
| Cabbirka | 2.45 inji |
| Pixels | 172RGB*378 |
| Fiiri Jihada | 12:00 |
| Aagga Firfircoon (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Cabbirka Guddiga | 28(H) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | Caddaan |
| Iftiinka | 350 (Minute) cd/m² |
| Is-dhexgalka | 4-ta Khad SPI |
| Lambarka Biinanka | 16 |
| Darawalka IC | ST77925 |
| Nooca Iftiinka Dambe | 4 LED CAD |
| Danab | 2.5 ~ 3.3 V |
| Miisaanka | 1.1g |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 waa TFT-LCD 2.45 inji ah oo leh xallinta 172RGB*378 pixels. waxay taageertaa is-dhexgalyo kala duwan sida 4 Line SPI, taasoo siinaysa dabacsanaan is-dhexgal aan kala go 'lahayn mashruuc kasta. Iftiinka shaashadda ee 350cd/m² wuxuu hubiyaa muuqaallo cad oo muuqda xitaa xaaladaha iftiinka dhalaalaya. Kormeeruhu wuxuu adeegsadaa IC darawalka horumarsan si loo hubiyo waxqabad siman oo hufan.
N245-1737KTWPG01-C16 waxay isticmaashaa teknoolojiyadda xagal ballaaran (In plane Switching). Heerka daawashada waa bidix: 25/midig: 25/kor: 25/hoos:25darajooyin. saamiga isbarbardhigga ee 1000:1, iyo saamiga dhinaca 3:4 (qiimaha caadiga ah). Danabka saadka ee analogga waa laga bilaabo 2.5V ilaa 3.3V (qiimaha caadiga ah waa 2.8V). Guddiga IPS wuxuu leeyahay xaglo daawasho oo ballaaran, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo buuxa oo dabiici ah. Qaybtan TFT-LCD waxay ka shaqayn kartaa heerkul ka hooseeya -20℃ ilaa +70℃, heerkulkeeda kaydintana wuxuu u dhexeeyaa -30℃ ilaa +80℃.
Shirkadda New Vision Technology Co., Ltd. waxay xarunteedu tahay Shenzhen waxayna macaamiisha u adeegaysay muddo 15 sano ah iyadoo leh awooddeeda cilmi-baarista iyo horumarinta ee xooggan. Waxaan ka go'an nahay inaan macaamiisha adduunka oo dhan u fidinno adeegyo bandhig iyo farsamo oo tayo sare leh. Badeecadahayaga, sida N245-1737KTWPG01-C16, waxaa loo yaqaanaa isku hallayntooda, xasilloonidooda, iyo hufnaantooda.
Shaashad ballaaran oo kala duwan: Oo ay ku jiraan Monochrome OLED, TFT, CTP;
Xalalka bandhigga: Waxaa ka mid ah sameynta qalab, FPC gaar ah, iftiinka dambe iyo cabbirka; Taageerada farsamada iyo naqshadeynta
Faham qoto dheer oo dhammaystiran oo ku saabsan codsiyada kama dambaysta ah;
Falanqaynta faa'iidada kharashka iyo waxqabadka ee noocyada kala duwan ee bandhigyada;
Sharraxaad iyo iskaashi lala yeesho macaamiisha si loo go'aamiyo tiknoolajiyada bandhigga ugu habboon;
Ka shaqaynta horumarinta joogtada ah ee tiknoolajiyada habka, tayada alaabta, kaydinta kharashka, jadwalka keenista, iwm.
S: 1. Ma heli karaa dalab muunad ah?
A: Haa, waxaan soo dhaweyneynaa dalabka muunadda si loo tijaabiyo loona hubiyo tayada.
S: 2. Waa maxay waqtiga hogaaminta ee muunadda?
A: Muunadda hadda jirta waxay u baahan tahay 1-3 maalmood, muunadda la habeeyey waxay u baahan tahay 15-20 maalmood.
S: 3. Ma haysataa wax xad ah oo MOQ ah?
A: MOQ-gayagu waa 1PCS.
S: 4. Intee in le'eg ayuu damaanaddu soconaysaa?
J: 12 Bilood.
S: 5. Waa maxay nooca degdegga ah ee aad inta badan u isticmaasho inaad ku dirto muunadaha?
J: Badanaa waxaan muunado ku soo dirnaa DHL, UPS, FedEx ama SF. Badanaa waxay qaadataa 5-7 maalmood in la yimaado.
S: 6. Waa maxay muddada lacag bixinta ee la aqbali karo?
A: Muddada lacag bixinta badanaa waa T/T. Kuwa kale waa laga wada xaajoon karaa.