N286-3796KBWIG01-C24 waa module bandhig oo 2.86-inji ah oo IPS ah oo ballaaran. Guddigan yar ee TFT-LCD wuxuu leeyahay xallin 376×960 pixels ah, module-ka bandhiggu wuxuu ku dhex jiraa kontoroolka ST7701S IC, wuxuu taageeraa interface-ka MIPI, danab sahay ah (VDD) oo ah 2.4V~3.3V, dhalaalka module-ka oo ah 350 cd/m² (qiimaha caadiga ah), iyo isbarbardhigga 1200 (qiimaha caadiga ah).
Module-kan bandhigga TFT-LCD ee 2.86 inji ah waa qaab sawireed, guddiguna wuxuu qaataa tignoolajiyada IPS (In plane Switching). Heerka daawashada waa bidix: 80/midig: 80/kor: 80/hoos: 80 digrii. Guddigu wuxuu leeyahay aragtiyo kala duwan, midabyo dhalaalaya, iyo sawirro tayo sare leh oo leh dabeecad buuxda. Aad ayuu ugu habboon yahay codsiyada sida aaladaha la xiran karo, aaladaha gacanta lagu qaato, nidaamka la socodka amniga. Heerkulka hawlgalka ee module-kan waa -20 ℃ ilaa 70 ℃, heerkulka kaydintana waa -30 ℃ ilaa 80 ℃.
| Nooca Muujinta | IPS-TFT-LCD |
| Bmagaca rand | WISBEDDELKA |
| Scabbir | 2.86inji |
| Pixels | 376×960 Dhibco |
| Fiiri Jihada | IPS/Bilaash |
| Aagga Firfircoon (A).A) | 26.51 × 67.68 mm |
| Cabbirka Guddiga | 31.2×76.6×2.13 mm |
| Habaynta midabka | Xariijimaha toosan ee RGB |
| Midab | 262K |
| Iftiinka | 320 (Daqiiqad) cd/m² |
| Is-dhexgalka | MIPI |
| Lambarka Biinanka | 24 |
| Darawalka IC | ST7701S |
| Nooca Iftiinka Dambe | 4 LED CHIP-CAD |
| Danab | 2.4~3.3 V |
| Miisaanka | 1.2 |
| Heerkulka Hawlgalka | -20 ~ +70 °C |
| Heerkulka Kaydinta | -30 ~ +80°C |
Shaashad ballaaran oo kala duwan: Oo ay ku jiraan Monochrome OLED, TFT, CTP;
Xalalka bandhigga: Waxaa ka mid ah sameynta qalab, FPC gaar ah, iftiinka dambe iyo cabbirka; Taageerada farsamada iyo naqshadeynta
Faham qoto dheer oo dhammaystiran oo ku saabsan codsiyada kama dambaysta ah;
Falanqaynta faa'iidada kharashka iyo waxqabadka ee noocyada kala duwan ee bandhigyada;
Sharraxaad iyo iskaashi lala yeesho macaamiisha si loo go'aamiyo tiknoolajiyada bandhigga ugu habboon;
Ka shaqaynta horumarinta joogtada ah ee tiknoolajiyada habka, tayada alaabta, kaydinta kharashka, jadwalka keenista, iwm.
S: 1. Ma heli karaa dalab muunad ah?
A: Haa, waxaan soo dhaweyneynaa dalabka muunadda si loo tijaabiyo loona hubiyo tayada.
S: 2. Waa maxay waqtiga hogaaminta ee muunadda?
A: Muunadda hadda jirta waxay u baahan tahay 1-3 maalmood, muunadda la habeeyey waxay u baahan tahay 15-20 maalmood.
S: 3. Ma haysataa wax xad ah oo MOQ ah?
A: MOQ-gayagu waa 1PCS.
S: 4. Intee in le'eg ayuu damaanaddu soconaysaa?
J: 12 Bilood.
S: 5. Waa maxay nooca degdegga ah ee aad inta badan u isticmaasho inaad ku dirto muunadaha?
J: Badanaa waxaan muunado ku soo dirnaa DHL, UPS, FedEx ama SF. Badanaa waxay qaadataa 5-7 maalmood in la yimaado.
S: 6. Waa maxay muddada lacag bixinta ee la aqbali karo?
A: Muddada lacag bixinta badanaa waa T/T. Kuwa kale waa laga wada xaajoon karaa.